Arganový olej a jeho použití | Marocké zlato

Arganový olej a jeho použití

Arganový olej je doslova poklad z lůna africké přírody.

Arganový olej na obličej a pokožku

Protože se jedná o ryze přírodní 100% BIO olej, můžete jej bez obav aplikovat na vaši pokožku. Je vhodný pro každodenní použití i dlouhodobé používání, při kterém nejvíce oceníte dlouhodobý efekt při snižování vrásek a při zpomálení procesu stárnutí pokožky.

 

Hydratační kosmetický přípravek

Hydratační kosmetický přípravekAplikace oleje na pokožku kvůli její hydrataci je velmi prostá. Díky pohodlnému aplikátoru v podobě rozstřikovače stačí pouhé jedno stisknutí na jednu část tváře. Následně velmi jemně a krouživými pohyby vmasírujte olej do pokožky. Olejem zbytečně neplýtvejte.  Postačí 1stříknutí  na celý váš obličej.

Nemusíte se bát ani pocitu mastné pokožky. Naopak. Arganový olej nechává pokožku jemnou a hebkou na dotek a poměrně rychle se vstřebává. Olej nanášejte na tvář 1-2x denně.

Doporučujeme aplikaci arganového oleje zejména na noc, kdy pokožka po náročném dni více a lépe regeneruje.

 

Pleťová maska

Již brzy pro vás uvedeme zcela novou řadu pleťových masek s arganovým olejem. Můžete je však u nás poptat již nyní. Nebo si vytvořte zcela přírodní alternativu kupované pleťové masky a do ní přidejte arganový olej. Smíchejte polévkovou lžíci citronové šťávy, 4 lžičky bílého jogurtu, lžíci medu a maximálně 1 – 2 stříknutí arganového oleje z rozprašovače. Tuto přírodní masku, prostou jakékoliv chemie, nanášejte na očištěnou pleť a po deseti minutách působení ji spláchněte vlažnou vodou.

 

 

Arganové mýdlo

Mýdlo - bio arganový olej a levandulový olej - 85 gKromě samotného oleje nabízíme také šetrné BIO mýdlo s arganovým olejem a levandulí, překrásně vonící mýdlo, které je vhodný i pro suchou a velmi citlivou pokožku. Levandulový olej působí stejně jako arganový olej protizánětlivě a uvolňuje ztuhlé svaly.

 

 

 

Použití na nehty

Pro vstřebávání arganového oleje do nehtů a nehtového lůžka vám doporučujeme vyšetřit si na tento blahodárný proces dostatek času. Na navlhčené nehty a nehtové lůžko stříkněte 1x olej z rozprašovače a jemně je vmasírujte. Doporučujeme aplikaci 2x denně. Pokud vás trápí popraskaná kůže na patách a chodidlech, máte k dispozici zcela přírodní přípravek, který vás může zbavit problémů. Před spaním vmasírujte olej do pokožky na chodidlech a nechejte dostatečně dlouhou dobu vstřebávat.

 

Koupele s arganovým olejem

Jde o jednoduchou metodu, jak hydratovat vaši pokožku při tolik oblíbené činnosti – koupání. Už několik kapek oleje, přidaných do voňavé osvěžující koupele, vám přinese sametově jemnou pokožku. Nemusíte ani složitě odhadovat množství oleje, protože náš e-shop nabízí již připravený sprchový gel s obsahem arganového oleje a výtažky z aloe vera. Není nic snadnějšího, než si dopřát úžasně relaxující koupel.

 

Použití na vlasy

Použití na vlasyPoužití arganového oleje na vlasy není nikterak komplikované a můžete ho použít jako bezoplachový kondicionér. Na vaše vlasy stačí 3x stříknout arganový olej z aplikátoru a pečlivě do nich olej vmasírovat. Aplikátor šetří váš čas a zvyšuje komfort použití.

Pokud nechcete použít olej pouze na vlasovou pokožku a toužíte ošetřit celé vlasy od kořínků až ke konečkům, naneste na ně rozstřikovačem 3 – 5 stříknutí arganového oleje a pečlivě je promněte, aby se olej dostal k co největšímu objemu vlasových vláken. Po vmasírování arganového oleje vlasy zabalte do ručníku a nechte zábal působit alespoň 30 minut a vymyjte olej z vlasů.

Pro zvýšení efektu můžete použít i námi prodávaný šampon s arganovým olejem. olej. Navíc obsahuje výtažky z aloe vera a voňavý levandulový olej. Mnozí z vás se nás dotazují, zda po použití šampónu s arganovým olejem nebudou mít mastné vlasy. Nemusíte se obávat. Je to přesně naopak. Arganový olej nezanechává na pokožce i vlasech žádný mastný film.